Forum 65
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum 65

Paylaşımın Adresi...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Teamviewer 4 Beta

YazarMesaj
Man![S]aLee
Admin
Man![S]aLee

Teamviewer 4 Beta Empty
MesajKonu: Teamviewer 4 Beta   Teamviewer 4 Beta Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 8:16 pm

Teamviewer 4 Beta Teamvi10
Versiyon :4.1.6261
Boyut : 1.95 MB
Lisans : Kişisel kullanıma ücretsiz
Dil : Türkçe
İşletim Sistemi: Windows 98/ME/2000/XP/2003/Vista/Windows 7 Kurulum yaparken personel seçimini yapmayı unutmayınız.Böylece sorunsuz kullanırsınız.Diğer seçeneklerle deneme süreniz oluşur ve belli bir süre sonra bağlanamazsınız.Lütfen kurulumda buna dikkat ediniz.

* TeamViewer, uzaktaki kişisel bilgisayarlar ve dağıtıcılara erişim için hızlı, dürüst ve sempatik çözümler sunar- Bütün uygulama durumları bir tek yapıda olup kolay ödenebilir bir çözümdür:
* Güvenlik duvarları üzerinden uzaktaki bilgisayarları da problemsiz olarak kumanda ediniz. Bunun için ise bir kuruluma ihtiyaç yoktur- basit, hızlı ve güvenli.
* TeamViewer sadece uzaktaki bilgisayarları değil aynı zamanda kendi ekranınızı da uzaktan kumanda edebildiğinizden dolayı, ekip çalışması, eğitim ve sunum açısından en iyi platforma sahipsiniz demektir.
Veri aktarımı, VPN, Chat ve daha birçok şey...
* Her iki yöne eksiksiz tam dosya transferi, gerçek VPN kanalı, seans esnasında bakış açısı değişimi ve daha birçok şey bütün TeamViewer versiyonlarında mevcuttur.
* Birinci sınıf fiyat-/ verim bağıntısı
* Hususi kullanıcılar için ücretsizdir.
* Windows’tan Apple Mac OS X’e kadar TeamViewer’i farklı işletim sistemlerinde, bir platformdan diğerine olmak üzere, yani kişisel Windows bilgisayarınızda iken Mac bilgisayarına ve bunun tam tersi olmak üzere kumanda edebilir ve kullanabilirsiniz!
Teamviewer 4 Beta B-347910
Download Link : http://www.ziddu.com/download/6208133/TeamViewer_Setup_tr.exe.html
http://forum65.yetkinforum.com

Teamviewer 4 Beta
1 sayfadaki 1 sayfası